Rokio

Pokud chovanec sám dobrovolně požádá o chirurgickou kastraci, aby ho propustili, a pak něco provede, co se s ním stane?

Když člověk, u kterého opakovaně selhává sexuologická léčba, dostane nařízenou detenci a tam ho eskortem pošle policie, roky tam trpí (cpou mu tuny prášků, je za mřížemi, je nejen omezen na svobodě, ale je v izolaci od ostatních chovanců, ani si nemůže zahrát blbou PC hru) a je nucen pod vlivem naprostého ponížení a pohany podepsat souhlas s „dobrovolnou“ kastrací, aby se dostal na svobodu a venku neodolá a zase někoho znásilní, kam ho společnost poté pošle?

Pokud zase toto individuum skončí v zabezpečovací detenci, jak se opět může dostat ven, když už nemůže obětovat svoje reprodukční orgány ve prospěch agresivní populace normálních lidí bez parafilie, kteří by takového člověka nejraději měli navždy pod zámkem a pak zahodili klíč?

Odpovědi
Drap

Co by dělal venku, když je nebezpečný?