emila

pokud chci v IE oeslat otevřenou stránku mailem a jdu na Soubor/Odeslat – nemám zvýrazněnou položku "Stránku, ani odkaz

pokud chci v IE oeslat otevřenou stránku mailem a jdu na Soubor/Odeslat – nemám zvýrazněnou položku „Stránku, ani odkaz e-mailem …“ (aktivní je pouze odkaz „Zástupce na pracovní plochu…“).
Nemohu najít v Nástroje / Možnosti Internetu, kde se nastaví aktivace výše uvedených odkazů.
Používám zatím jiné možnosti odeslání, ale uvedený způsob je nejrychlejší. (Na vedlejším PC tento problém nemám)

Nejlepší odpověď
Hlada

Máte nainstalovaný nějaký poštovní program? Bez něj to nefunguje.
Teď jsem to vyzkoušel na Win XP – IE8 – OE a funguje mi to.
Myslím ale, že není o nic složitější obvyklé poslání aktivního linku.

Další odpovědi
www

Mně to chodí, ale mám nainstalovaný Outlook a tam poštovní schránku. Z této to pak odchází ! 😉 Přepokládám, že to půjde i pomocí jiného klienta s pošt. schránkou.

mosoj

Já to sice nepoužívám, ale zkoušel jsem to a také mně to nejde. Mám klienta windows live mail, IE 9 a win 7 64 bit.