jirka F

Pokud chci po vesnici prodávat za 20 Kč velkou úrodu malin a ostružin, potřebuji od starosty povolení k prodeji?

Děkuji za odpovědi je toho opravdu hodně že nestačíme ani sklízet.

PS:Potravinářský lístek mám.

Nejlepší odpověď
ivzez

Prodej velké úrody podle mne bude něco jiného
než prodej přebytků ze zahrádky.
Myslím, že byste jej nějak ošetřen mít měl.
(Povolení starodśty podle mne stačit nebude.)

Další odpovědi
Hlada

Ne. Jen v případě, kdybys prodával na veřejném místě bys měl zaplatit poplatek za zábor místa.

mosoj

Obecně ne. Nicméně velká část obcí má podomní obchod zakázaný svojí vyhláškou.