agentpv

Pokud chci nakupovat na ebay, musím mít Pay účet a taky kreditku (nestačí např. převod z účtu na účet)?

Zatím se tam rozkoukávám, můj problém je že neumí moc cizí jazyk. Maturoval jsem z ruštiny.

Odpovědi
quentos

Nevím, co je „Pay účet“. Jako Paypal? Ne, nemusíš mít nic z toho, ale tím se to zbytečně komplikuje. Sám jsem s EBay kdysi začínal tak, že jsem každého prodejce žádal o výjimku, abych mohl platit hotovostí v doporučeném dopise. Zdlouhavé a přece jen taky trochu rizikové (téměř žádný z prodejců s tím nikdy neměl problém, ale nikdo z nich neopomněl zdůraznit, že pokud se dopis ztratí, bude to na moje triko). Paypal máš zřízenej za chvíli, strhnou jednorázový poplatek (stovku nebo dvě, už je to dlouho, přesně nepamatuji) a pak už je to zdarma, peníze má příjemce na účtě prakticky okamžitě (je třeba ho propojit s účtem v bance nebo s kreditkou).