zjentek

Pokud chci dotovat Fed, tak mohu normálně darem jako u jiných neziskovek?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě , i jakkoli jinak, V USA si to již přeberou.

Další odpovědi
Pepa25

Fed neziskovka? Titulek WSJ: " Fed Sent $88.5 Billion in Profits to U.S. Treasury in 2020 "

Zdroj: https://www.wsj­.com/articles/fed-sent-88-5-billion-in-profits-to-u-s-treasury-in-2020-11610384401

aliendrone

Zapomeň, raději dotuj Keplerovy palírny a kvasírny a.s., pokud už tě přepadl nekontrolovatelný záchvat altruismu. Z toho alespoň teoreticky MŮŽE být nějaká sranda a užitek. :) ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.