DusanOrlik

Pokud chci být redaktorem nějakého časopisu,co proto musím udělat?

Jak se stát redaktorem časopisu?

Odpovědi
hem

V první řadě musíš být dobrým novinářem nebo alespoň mít velký přehled v oboru jehož se chceš stát redaktorem.

Nejsnazší cestou k pozici redaktora je založení vlastního plátku. :)

Pokud chceš být novinářem, musíš především psát, možnosti na webu jsou rozsáhlé (např. blogy). Jestli budeš velmi dobrý, pravděpodobně si tě někdo všimne. Jinak se sám musíš přihlásit k práci v nějaké redakci, s vlastním životopisem a referencemi a čekat na odezvu.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Redaktor