SusanWoman

Pokud byste vyhráli v Sazce, kam byste uložili peníze?

Do CR nebo cizina a duvod?

Pokud byste vyhrali v Sazce, kam byste ulozily penize?

Nejlepší odpověď
Rokio

Plně souhlasím s Edisonem. Já to ale ještě rozvedu.

Padesát tisíc bych si nechal na spořícím účtu, na běžném bych si nechal deset tisíc a v pěněžence bych měl 500 až 1.000 Kč. Dále bych vložil vyhrané finanční prostředky do třech investičních fondů, do akcií, něco málo do kryptoměn (to bude doplňková investice), 120.000 Kč bych vložil do stavebního spoření a ze zisku bych si každou tisícovku pravidelně vkládal na doplňkové penzijní spoření.

Další odpovědi
Edison

Diverzifikovat. Něco tam, něco onam…

Herjulfson

Já vyhrál kdysi pátou a těch sto korun jsem uložil do peněženky. Kdyby to bylo víc investoval bych do nemovitostí.

nyjono

Neukládám peníze. Mám ještě mnoho plánů, a ty ještě budou stát hodně peněz.

Ametyst

Koupila bych nemovitost někde v Karibiku, abych nemusela 7 měsíců do roka topit. To globální oteplování ne a ne přijít.

zjentek

Rokio, co když peníze jednou nebudou? Budeš ty vůbec umět normálně žít? (;

Rokio

zjentek: Neboj se. Mám i jiné koníčky než finance. Zajímají mě například PC hry (hlavně RPG hry a strategie), procházky městem a české právo (s tím souvisí i čtení krimi zpráv). Mám i další koníčky, ale tohle jsou ty hlavní.