annas

Pokud byste si museli vybrat, bez čeho byste se obešli?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych uvítala, kdyby neexistovala čokoláda, cigarety, alkohol, počítač a další věci, bez kterých bych se obešla.

Další odpovědi
1popelka1

Obešla bych se bez sychravého počasí, bez některých jídel, které nemám ráda, bez auta (ale jedině v případě, že bych se na dlouhé vzdálenosti mohla dopravovat letadlem), bez uklízení, bez hlouposti, „slepičích keců“, závisti, pomlouvání, lží, podvádění, kašel, rýma a horečka mi taky vadí…
Chtěla bych se obejít bez počítače a mobilů.

vagra

Mezi to, bez čeho bych se obešel nejen já, ale přál bych si, abychom bez toho mohli žít všichni, bych zařadil nemoci a snad nejhorší z lidských vlastností- závist, lhostejnost a hloupost.
Život bez počítače a mobilu si už snad ani nedovedu představit.