Lgee

Pokud byste mohly vydělávat na internetu 5000 Kč denně ale musely byste pracovat 22 hodin braly byste to?

5000 Kč denně ale pouze 2 hodiny spánku denně.

PS: je tím myšleno 29 dní v měsíci z 30.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Ne, je to opět nesmysl

Další odpovědi
nyjono

Ne

  1. to vůbec nejsou šílené peníze.
  2. nevím, jak muži
  3. nejedná se jen o spánek
  4. jedna z nehloupějších anket, co tu jsou.
  5. kolik dní v měsíci?

marci1

Ne

Ne, 2 hodiny spánku jsou velmi málo, po pár dnech hrozí syndrom vyhoření. 🙂

jáára

Ne

.

Klaproth

Ne

Je to nesmysl. Když se zadaří, vydělám si za den víc, než uculených 5000.

Dochy

Ne

Ne. To snad ani nikdo měsíc nevydrží…

kelley

Ne

Alenka12

Ano, za tak šílené peníze to stojí

Drap

Proč ty své kraviny opakuješ. Myslíš že takovéto výplody tvého chorého mozku někoho zajímají?

Dochy

Není to znou, jen tu otázku ytáhnul tím, že ji doplnil…

Lgee

Já nic neopakuji, pokud se ti to nelíbí můžeš to přeci nahlásit nebo ignorovat. Psát to sem nemusis,nevím co opakují vždy je to napsáno trochu jinak

Lgee

Nyjono – pokud si koupil bitcoiny tak je to almuznicka která se dá bezdakum abyneotravovaly

nyjono

Není potřeba kupovat bitcoiny. Jsou i jiné možnosti, jak mít slušný příjem.

Lgee

Podle toho co beres jako slušný příjem, ty si měl aspoň možnost a neudělal si to mě bylo 9–10 let a chodil sem do druhé třídy takže sem nemohl ovlivnit jestli budu žít důstojně nebo budu bezcenný kus odpadu.

Dochy

Zas blbě postavená anketa…
Trvale ne, je to o zdraví. Dalo by se to tak dva dny v týdnu, ještě záleží co by to bylo za práci. Ale spíš ne.