Lgee

Pokud byste mohli/y být bůh/bohyně, chtěli/y byste?

Pokud by vám někdo nabídl možnost být bohem / vládcem vesmíru chtěly byste jím být?

Původní dotaz
Pokud byste mohly být bůh/bohyně chtěly byste?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Jsem zvědavý co na to odepíší holky a ženy.

Další odpovědi
Agneta

Ano na 100%

„To už dávno jsem. Nikdo o tom neví, ale já sama si v té funkci vyloženě rochním. :D“

Kapko, ty taky?:DDD

Ale vloni jsem u vás ve vašem „Perunově ráji“* (Hejnicích) měla hlad – nedalo se u vás najíst, s vaším Perunem to nějak neklapalo, ale byl nám doporučen „Zelený strom“ v Libverdě (výborné)…
*)Perun je pradávné slovanské božstvo

Kapko rozumíme si? Ale pokud přecejenom nejsi z Hejnic, tak asi nebudeš vědět o čem mluvím:D

kapka

Ano na 100%

To už dávno jsem. Nikdo o tom neví, ale já sama si v té funkci vyloženě rochním. :D

Drap

Určitě ne

Určitě ne. Nevím k čemu by mi to mohlo být dobré. Já mám dost starostí sám se sebou a ne ještě tak řešit problémy jiných.

Adamos00

Ano na 100%

Anikitos

Ano na 100%