Rokio

Pokud byste měli na výběr, chtěli byste raději mladého, pěkného, docela chytrého muže, nebo chlapa ve svém věku?

V případě, že byste si mohli vybrat, chtěli byste mít za přítele muže s pěkným vzhledem, který by nebyl hloupý a zároveň by byl mladý, nebo byste chtěli raději někoho, kdo je ve vašem věku, avšak se všemi nedostatky, které jeho věk nabízí?

Nejlepší odpověď
Drap

Nehledám žádného chlapa.

Další odpovědi
ivzez

Nelze srovnávat nesrovnatelné.

Ten mladík by navíc neměl (téměř) žádné zkušenosti,
empatie a ohleduplnost by mu nejspíš (míníš-li sebe)
také moc neříkaly.

Vztah závisí hlavně na vlastnostech partnerů,
vzhled i zdraví jsou důležité, ale vztah na nich
„stavět“ nelze.

PS:
Kolik mužů si asi přeje partnera?

pizlicka

Srdci neporučíš.Když se ti někdo zalíbí,rozum jde stranou a věk neřešíš.ale rozumem odpovím-ani mladšího,ani stejně starého.Raději o několik let staršího,co už má zkušensti a kopance za sebou.