Rokio

Pokud byste hráli fantasy RPG hru, které byste si zvolili povolání?

Chtěli byste být udatným rytířem, inteligentním mágem, nebo mazaným zlodějem? Nebo byste chtěli vykonávat úplhně jiné povolání při hraní tohoto druhu RPG hry, či vás RPG hry nezajímají?

poznámka: RPG hra = hra na hrdiny

Nejlepší odpověď
Mp2

jiná odpověď

Každé povolání má něco do sebe. Každé povolání ti dovolí třeba jiné zkušenosti.. Rytíř nemůže léčit,.. Mág má malé zranění sečnými zbraněmi..
Ve hře se musíš dostat k penězům. Pokud bys měl řemeslnické povolání nevím.. Rybář… Třeba bys lovil ryby…
Sice by sis vydělal, ale nemohl by si se dobře bránit ani bys neměl šanci nikoho zabit.. Jen bys vydělával a obchodoval..

Kdybys byl zloděj,… V některých hrách je karma… Kdybys kradl, byl bys označen červeně a měl bys oproti jiným – modrým nevýhody.. Musel bys utíkat a věčně se skrývat.. :)
zloděj má v některých hrách možnost byt neviditelný, dočasně.. Nebo otrávit druhé..

Mág má ve větsine her schopnost léčit druhé.. Zabíjet na dálku, nechat zmizet předměty.. Zmrazit nepřítele..

Rytíř ná sečné a střelné zbraně.. Jenže má možnost vydělat si pouze bojem..
Buďto bude zabíjet lidi s dobrou karmou a stane se špatným…
Nebo bude dobrý rytíř a bude hledat a zabíjet špatné rytíře s červenou karmou.
Některé meče a brnění půjdou nasadit jen pokud máš špatnou karmu. Třeba bude mit zranění navíc pri kazdem zasahu +40… :) zkrátka vždy je k něčenu dobrá špatná karma a k něčemu dobrá

Další odpovědi
jirka F

rytíř

Několik let jsem hrál RPG hru cca 9 let nijak mě to nezaujalo proto jsem členství ukončil.

MatVn

zloděj

zjentek

jiné povolání - uvést které

V prvé řadě bych se ohlížel po něčem „v kanclu“, kdybych tomu propadl. Zkrátka bych stůj co stůj hledal práci v kontaktu s monitorem!

jsemjá

jiné povolání - uvést které

Zaklínače. Je to super hra. Doporučuji.