Lgee

Pokud byste dostali sto korun za každé kuřecí křídlo, které byste denně snědli, kolik byste jich za den snědli?

Odpovědi
michalds

kolem deseti

zjentek

Bez kosti? Během dne? Jaká úprava?

Myslím, že by se dalo ízi zblajznout sto křidélek a ještě by zbylo místo na zelené a jinak zdravé. Čili poslanecký plat se všemi prémiemi měsíčně zaručen. (;

Kelt

To nelze jednoznačně říct. Výše odměny zde nehraje roli. Výše 10 Kč nebo 10 000 kč za jedno křídlo neovlivní počet snězených křídel. A to, co mám rád, to sním klidně i 100 ks denně. Tak já asi 10 kusů denně, ale nevím, kolik dní bych to vydržel. Peníze by nebylo to nejdůležitější.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.