dust8

Pokud byste byli svědky zřícení ufo a měli dát umělé dýchání ufounovi, tak jak byste se zachovali?

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle moderních postupů poskytování první pomoci se umělé dýchání z úst do úst již neprovádí, pouze masáž hrudníku. Ale ani tak umělé dýchání bych neposkytoval, protože bych si nebyl jistý, jestli skutečně funím do úst, nebo do pr..... Nejspíš bych kontaktoval aliendrona.

Další odpovědi
aliendrone

Šmankote, to nevíš ani tohle? Záleží na tom, jak by ufoun vypadal. Tak třeba taková Leeloo z 5. elementu – tu bych resuscitoval až do bezvědomí, když by na to přišlo. Na druhou stranu Predátora bych jen obral o výstroj. A NECHTĚJ vědět, co by se dělo, kdybych narazil na led zřícenou i s jejím košťátkem. ;) :D :D

Kepler>>> Dobře TY! Když nwm, tak zavolám někoho krásnějšího. Můžeš jít vzorem ostatním soudruhům! ;) :D :D

Ametyst

U takových případů se používá dýchání z úst do huby. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Do HUBY? A jste si JISTÁ? https://youtu­.be/PBLntyoCGho?t=23 ;) :D