Rokio

Pokud byste byli boxerem, do jaké váhové kategorie byste patřili (otázka pro muže)?

Mezi váhové kategorie pro muže patří muší, bantamová, pérová, lehká, velterová, střední, polotěžká a těžká.

Nejlepší odpověď
Shoehardt

V létě polotěžká, v zimě těžká.

A chybí ti tam kategorie papírová (do 48Kg).

Další odpovědi
aliendrone

Trošku jsou ty váhové kategorie „zcenzurované“, že? Nejen že nemáš „papíráky“ (lehká muší), ale nevidím ani supertěžkou váhu (nad 91kg) ;) :D :D

Jinak se jen tak tak vlezu do těžké váhy – podle posledního vážení u doktora, za což jsem byl POCHVÁLEN, heč! ;) :) :D

Sutekh85

Ahoj loni jsem měl nastoupit na první zápas a nejdříve jsem chtěl do polotěžké (normálně mám cca 85Kg a180cm) ale nakonec jsem si to rozmyslel (byly to už moc velké bomby) a naschazoval jsem za měsíc a půl(byla to makačka) do střední váhy… (do 75Kg)bohužel mi sparing 14 dnů před zápasem přerazil žebro tak jsem se pachtil nadarmo… :)