Lgee

Pokud byste byli bůh/bohyně, byli byste…?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rokio

Dobří

Velká moc provází velká odpovědnost. Pokud bych byl bohem, snažil bych se lidem pomáhat, ale ne za moc, aby nebyli na mě lidé závislí.

Další odpovědi
Kelt

Neutrální

Neutrální. Když je někdo dobrý pro někoho, je pro druhého špatný.

talka

Dobří

led

Neutrální

Definujte pojem dobro a zlo. Pretože, čo je pre niekoho dobro, môže byť pre iného zlo.

turbo085

Špatny

Jsem dobrý, nemám z toho nic.
Chci vyzkoušet protipól

PořádSmutná

Dobří

Funna

Neutrální

arachis

Špatny

Ne úmyslně, ale ať bych udělala cokoliv, zase by to nebylo všem po chuti.