zjentek

Pokud bychom v přístupu k potravě měli stejné možnosti, jako divoká zvířata, byla by i potom snídaně hlavním jídlem dne?

Snídaně- nejdůležitější část denního meny.

Nejlepší odpověď
Kepler

Děsí mě představa, že bych si musel hned po ránu něco ulovit, nebo jít se napást. Co se jídla týká, žiju nezdravě, snídani často úplně vynechám. Pro mně je nejdůležitějším jídlem dne večeře, s plným bachorem se mi dobře usíná, i když někdy mám potom divoké sny maxipsa Fíka.

Další odpovědi
hapiky

Spíše by byl hlavní chod závislý na úspěšnosti sběru či lovu. Hlad je velitel.