Kulpix

Pokud bych vám dal zdarma jedno auto z nabízených, které byste si vybrali a proč?

Berte to jako vtip 😉

Ifa M22 je na obrázku, protože je z uvedených nejméně známá.
Zdroj obrázku]] https://goo.gl/DwW6LK

Je vidět, že většina by brala asi B100. Já osobně bych ho bral taky. Mě se tedy líbí všechna stará němeká auta, ale Barkase obdivuju nejvíc.

Odpovědi
Kepler

Trabant 601

Odřízl bych z něj střechu, dopředu zapřáhl koně a vozil bych v něm turisty.

JájsemRaibek

(IFA) Multicar M22

Gestas

Barkas B1000

Připomíná mi dětství, když jsem byl malý, poblíž našeho paneláku parkoval Barkas valník s plachtou a o kousek dál bydlel chlápek, který měl snad 3 minibusy Barkas, ale parkoval je v zahradě, ke které vedla dlouhá přístupová cesta, na kterou se nesmělo, takže jsem je viděl jen projíždět.
Když jsem byl malý (jsem ročník 1999), tak u nás byly s výjimkou té Multikáry, kterou jsem nikdy neviděl i ostatní vozy, ale těch bylo víc a tak je nemám tak spojené s určitým místem a časem.

anonym

Barkas B1000

Trabanta zná každý ,
vybral bych si Barkásek , už jsem ho dlouho neviděl .

brillant

Nějaký jiný- napište...

GAZ M-21 Volga

mosoj

Wartburg 353

Wartburk 353. Je vidět, že jste opravdu mladí.

luckykubrt

Nějaký jiný- napište...

Já bych chtěl to auto, co mají Návštěvníci. Že by se s ním dalo krtkovat. 🙂 Nebo s kterým jezdí Knigt Rider. Přinejhorším se spokojím s autem Batmana. :D

marci1

Nějaký jiný- napište...

Luxusní elektromobil fy Spaker a to z důvodu čistého vzduchu. 🙂
http://www.au­to.cz/spyker-planuje-luxusni-elektromobil-88472/foto?foto=16

Lgee

Nějaký jiný- napište...

To z návrat do budoucnosti. 🙂

Legionář

Nějaký jiný- napište...

PACKARD TWIN SIX.
Bo se mi líbí moc! 🙂

Zdroj: http://momentcar­.com/packard/pac­kard-twin-six/

dubraro

Nějaký jiný- napište...

Matra Simca Bagheera.
Možná ještě Fiat Barchetta. Výhradně červený.

Luxx

Barkas B1000

de Ment

Barkas B1000

dubraro

Lgee:
To je DeLorean DMC-12.

Lamalam

marci1 > elektromobil z důvodu čistého vzduchu? Povrchový důl a tepelnou elektrárnu jsi někdy viděla?