Avatar uživatele
Kubík23

Pokud bych se přidal k AČR, co mám udělat, abych se po výcviku co nejdřív dostal na misi do Afganistanu?

Ppř.. Kam se přidat, aby cesta na misi byla pravděpodobnější

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Awe před 3055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

Odpoveď byla označena jako užitečná

Reálná odpověď – makat, cvičit, plnit normy, snažit se o postup a o svém cíli mluvit. Můj nějaký příbuzný, už nějaký prápora, byl na Balkáně 3 x. Dál se mu to nepodařilo. Malá hodnost. A malý pyj, protože nedosáhl na manželku doma a ta si pořídila většího.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kubík23 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arachis

Říci to hned ze startu,určitě budou rádi,za další mladé pako,co chce dobrovolně umřít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Co máš udělat? Zmizni rodičům z očí, hlavně mamince!

Kubo, není mimo téma: Tys nepoznal, když matky oplakávaly své děti, které šli do války… držím palce, abys si misi přežil ve zdraví!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

kubíku fandím ti, nečekej na AČR, jeď tam hned, kalašníkova tam koupíš kdekoli na ulici a můžeš pálit kolem sebe bez dokud ti stačí munice nebo tě hned nesejmou…

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kubík23

Ještě sem ani nezačal dlouha cesta je predemnou

před 3055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nezapomeň se rozloučit před dlouhou cestou s rodiči.

před 3055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kubík23

Barbakan : nechápu důvod tvé odpovědi která je uplne mimo tema ja nevim jak vas naplňuje si „zahrivat“ sedinky vse je otázka času a radši se přidat AČR a snažit se aspon trosku změnit svět .. Jak? 15 tech kurev na 1 českého vojáka

před 3055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tohle je typická vojclovská rétorika (aniž mě zajímá, komu a na co to vlastně teď odpovídáš). Každého naplňuje něco jiného. Tebe by naplňovalo lítat s kvérem a zabíjet, no tak jen běž, furt lepší, než kdyby ti mrdlo v kebuli a začal to dělat doma na ulicích (protože podle mě psychicky normální člověk takovéto tužby prostě mít nemůže). A nestarej se (nebo nezáviď?) ostatním, že chtějí mít teplé prdele.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek