Rokio

Pokud bych se nechal hospitalizovat na psychiatrii, mohl bych z blázince podnikat a věnovat se investování?

K podnikání a investování mi stačí pouze můj tablet, který byl pořízen za 3.200 Kč a je 2 roky starý. Ke všem mým výdělečným činnostem mi stačí hodina denně.

Myslíte si, že doktor v léčebně by byl pro a zdravotním sestrám by to nevadilo. Co myslíte, že by řekli na moje kresby (ty, které prodávám na Fléru, kde mám stejnou přezdívku jako na Odpovědi.cz), půjčování peněz druhým lidem a investování nebo-li snaze dosáhnout zisku v budoucnosti?

A nakonec by mě zajímalo, jak ostatní psychiatričtí pacienti na psychině tráví svůj volný čas. Snaží se být většina z nich nějak prospěšná společnosti, či alespoň rozvíjí své dovednosti a vědomostí?

Odpovědi
Kelt

Ty si myslíš, že tě nechají léčit za státní peníze a dokonce ti poskytnou kancelář s internetem a tým. No možná, že to bude jako ve filmu Rozpuštěný a vypuštěný, že ti nechají počítač a telefon, ale nebude to zapojené.

Drap

Musíš se zeptat na příslušném oddělení. Někde to nevadí, někde taková zařízení nechtějí.

dudu

Chlapče vezmi si prášek.

autacek

Prozradím ti tajemství, příjmy z podnikání můžeš mít i několik let jako mrtvý. Tak že nějaká hospitalizace v blázinci nemusí být překážkou.

Edison

Dudu, tyhle odpovědi jsou NEPŘÍPUSTNÉ!!! Mě to někdo pořád maže… 😁 Ale máš pravdu.

Edison

Kelte, byls rychlejší.. Přesně ta scéna mi vyplula na povrch! 😁 😁