Lgee

Pokud bych odkoupil celou republiku, co by se dělo?

Vím že by to stálo biliardy, když metr bytu stojí 150 tisíc, ale kdyby teoreticky někdo odkoupil všechny nemovitosti, tak co by se dělo?

Odpovědi
Smackdown

Byl by zastřelen, pokud nemá kdo to zdědit, padlo by to komu?

Dochy

Vlastnil by ty pozemky… Republika nejsou jen pozemky.

zjentek

Takhle bys moh předběhnout pana Babiše a rychleji uskutečnit jeho sen, o kterém ostatní znepřátelené politické strany pouze sní a národ jen zbytečně rozeštvávají proti sobě svou naprosto zbytečnou a marnou konkurenceschop­ností… takže mohl bys založit jednu firmu, kde všichni lidé jsou spokojení, šťastni, protože provádějí zaměstnání ve stejným závodě a tudíž se cítí spravedlivě, na stejný úrovni a z toho plyne až geniální disciplinovanost… určitě bys i několikrát dostal hobla ;)