Rokio

Pokud bych byl váš soused, přijali byste ode mě pozvánku na oběd?

Tím sbohem jsem myslel, že si pouze odskočím na toaletu. Jsem tím pádem zpět.

Řekli byste ano mému pozvání, kdybych bydlel poblíž vašeho domu? Pozval bych vás do jídelny, nebo vietnamské restaurace.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak mne ano, protože se řídím heslem , že žijeme proto, abychom jedli.

Další odpovědi
elkon

Naštěstí tě neznám a neznám vlezlejšího (otravnějšího) člověka.

Čecho_slovák

Ale jo, mám rád asijskou kuchyni.

aliendrone

Jasně woe! Ale jen kdyby se prostíralo u přechodu pro chodce a pařila by se hra S.T.A.L.K.E.R., muehehe! :)

Drap

To by se teprve vidělo. Nikdy jsem tě neviděl, takže nemohu posoudit.

Rocker

Určitě bych pozvání přijal,jistě bychom si dobře pokecali.
Jen chci předem upozornit,že nejím dušenou mrkev:-)

ten který je

To by záleželo na Tvém opatrovníkovi,zda by takový úkon povolil.