zjentek

Pokud by Zeman ty červený trencle z Hradu pálil zítra, tzn. na Husa, byl by z principu odvolatelný?

Třeba z morálního hlediska. Nebo ústavního. Nebo zákonného. Nebo nějakého jiného do prčic mně občanu už je to jedno jak bezmocný jsem!

Odpovědi
Kryšpín

Klídek zjentek Zeman ovládá dobře korouhvičku.

rrihamirek1

Zde je prehledny odpocet casu Zemanova mandatu.

https://www.ze­mancountdown.cz/

A tady bohuzel nejsou odvolatelni ani ti, co jsou soucasti organizovaneho zlocinu – viz soucasny stav vladnich stran. Tepla kresla si hreji a z neplacenych funkci, aby se nereklo, odchazeji. :-´DDDD

zjentek

Mirek nemám body odpusť 🙏

rrihamirek1

Pro dnesek to zvladnu. :´D