Pokud by zde uživatel A pozval na rande uživatelku B, je to v rozporu s kodexem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud by tak učinil v interní poště, tak ne.

Další odpovědi
Hufnágl

Kodex nekodex, je to zapovězeno a basta. 😁

Midas

Asi není. I když tohle není seznamka. A nikdy nevíš koho lovíš, jestli je to nějaká dvanáctiletá holka, nebo 70-letá dáma. Anebo sexuální predátor… ;)
Rovnou říkám, že na rande nepůjdu. :P

ElonMusk

Na kodex se zde stejnak nehledí..

aliendrone

Popravdě nwm, ale spolehnu se na Keplera, ten to jistě MUSÍ vědět. ;) :D :D

Nela56

Na kodex asi myslet nemusíš, když se to nemusí nikdo dozvědět.. Jen teda jak už zde někdo psal, asi je lepší si třeba dopředu vyměnit sociální sítě.. Nikdy nevíš, s kým si zde píšeš :D

Kelt

A co když to jeden před druhým tají a jsou to milenci. U mafie taky jen pár vyvolených zná tvou skutečnou tvář a jméno.

anonym

Hufnágl: Dobře :D