Rokio

Pokud by tři lidé měli 2.000.000 Kč, dokázali by sehnat za to bydlení, do kterého by se vešli?

Předpokládejme, že každý má přibližně třetinu, tedy kolem 666.666 Kč. Jedná se o dospěláky.

Tato skupinka preferuje bydlení v malém až středně velkém městě, nebo ve vesnici poblíž města.

Odpovědi
Kepler

V pohodě, pokud by si sehnali levný pozemek s inženýrskými sítěmi v blízkém dosahu:
https://www.ces­kestavby.cz/pro­jekty-rodinnych-domu/levne-domy-do-2-milionu/rodinne-bydleni.htm
Pokud rozklikneš typ domu, jsou v nabídce i stavby lehce nad 400 tisíc.

Drap

Samozřejmě, třeba maringotka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone