Dvorní šašek

Pokud by se váš mobilní operátor začal více angažovat v politických a sociálních otázkách, odešli byste od něj?

Byl by to důvod k odejít ke konkurenci, pokud by váš mobilní operátor začal svůj marketing spojovat s politickými otázkami?

Nejlepší odpověď
paul1

Ano, pokud by to bylo proti mému vlastnímu přesvědčení.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď (doplňte)

Nelze takto odpovědět. Záleželo by jak by konkrétně taková angažovanost vypadala. Sociální angažovanost od operátora si nedovedu ani dost dobře představit. Další otázka je, proč by to opérátr dělal. Mohl by tím dosáhnout pouze toho, že by mu část klientů odešla.

elkon

Vůbec bych to neřešil.

Nezajímá mě, co dělá operátor. netýká se mě to. Mě zajímá aby telefon fungoval. Ostatní vědět nepotřebuji.

magorvkleci

Ano, odešel bych z principu.

Nejspíš bych odešel jinam, jako jsem to už musel udělat u pár eshopů.

Mravenec

Ano, pokud by to bylo proti mému vlastnímu přesvědčení.

Ametyst

Ano, odešel bych z principu.

Sameotazky

Ano, pokud by to bylo proti mému vlastnímu přesvědčení.

Kdyby mi to bylo po chuti, tak bych i přešla k takovému za vyšší tarif. Jenže na populistická témata neslyším,ani na zde tolik oblíbená „pravicová“ takže se to nestane. A Zelené nikdo podporovat nebude, tak daleko tady u nás ještě nejsme.

Ametyst

Je to nejspíš blízká budoucnost. Problém je ten, že většina mobilních operátorů mají zahraniční vlastníky a sídlo v Praze. Což je hrozná kombinace.