zjentek

Pokud by se v budoucnu prokázalo přímé spojení mezi mRNA vakcínami a mutacemi lidských organismů, co by se potom stalo?

Pokud by se v budoucnu prokázalo přímé spojení mezi mRNA vakcínami „proti“ kovidu a mutacemi lidských organismů po jejich podání, bylo by pak celé to nynější očkování minimálně označeno z5ně za genocidu? Nebo co by se asi tak prostě a jednoduše dělo? Četl jsem, že výrobci těchto preparátů jsou snad nějak jištěni proti odpovědnosti a že ji snad ani v budoucnu neponesou. Je to pravda? Není to skandální zjištění? Není skandální prakticky nijak negarantovat a později neplnit (ve smyslu nejistit) výsledky účinků svých preparátů, zvláště jedná- li se o tak zásadní pojem pro lidstvo, jakým je jeho plošná vakcinace?

(Nechci rýpat, ale povolí mně patřičné úřady vařit třeba mléko z ropy, pokud aktuálně prokáži minimální negativní vlivy svého preparátu na lidský organismus? Vím, že podobné otázky prostého ovčana jsou pouhým plivnutím do moře plného uvědomělých sraček, ale…)

Nejlepší odpověď
Drap

Nestalo by se nic. Výrobci opravdu nenesou odpovědnost. Bylo tak dohodnuto a odpovědnost je na vládách jednotlivých států. Takto bylo rozhodnuto na základě toho, že z časových důvodů nebylo možno udělat dlouhodobé klinické testy a studie, jak bývá běžně zvykem.

Další odpovědi
da ny

Vakcína je vyvinuta/vyráběna v rychlosti, s nedostatkem času na řádné klinické testy (trvají i roky). Proto jsou vakcíny experimentální. Možnou nadějí, na lehčí průběh onemocnění.
Vždy se nejedná o odpovědnost výrobce vakcíny/léčiv. Podstatné je to, že je schválen patřičným úřadem v jednotlivých zemích.
Pokud jde o poškození zdraví, následky po očkování:
„Stát poskytne náhradu škody v případě újmy na zdraví způsobené očkováním, u kterého poškozenému přikazuje podrobit se jeho provedení, nikoli očkováním, které člověk podstupuje dobrovolně na základě své vůle,“ vysvětluje advokát.“
Pokud je očkování dobrovolné, stát náhradu neposkytne.
https://cnn.i­prima.cz/maji-lide-se-zdravotnimi-komplikacemi-po-ockovani-proti-covidu-narok-na-odskodneni-21984
Český statistický úřad uvedl, že v období 1– 3/2021 stoupla úmrtnost seniorů 80+ o 45%. S vakcinací se začalo 12/2020.
Podle statistik umírá v ČR denně 150 – 300 lidí (jsou měsíce v roce, kdy je to běžně 300+). V květnu 2021 zemřelo též 300 lidí, z toho na covid nebo s covidem asi do 20. Před tím (burácela Tv media), zemřelo až 3OO lidí denně, údajně s covidem…
Pokud dojde po očkování k nějakým „mutacím lidského organismu“ (u mladších ročníků), bylo by zle…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Drape, z ČASOVÝCH DŮVODŮ? Tak já si teď zkusím trochu zahrát na Nostradama, pokud neurazím:

„Přijde sychravý podzim a budeme tady mít kovídka tak, jak jsme na něho zvyklí od března 2020, kdy byl vyhlášen coby pandemický. Vakcína nevakcína!“ Zjentek

(Samozřejmě držím palce, aby tomu tak nebylo, ale… Tipuji od podzimu do jara 500 – 1.500 nakažených denně, co se dosud známých mutací týká, vyjma indické, tam je to na rozpuku. A ještě by se mohla přidat nějaká čínská a je vymalováno.)