Lgee

Pokud by si státy rozdělily spravedlivě počet lidí, byla by i tak země přemnožená?

Původní dotaz
Pokud by se státy rozdělily spravedlivým počtem lidí, byla by i tak země přemnožená?

Odpovědi
Drap

Takové dělení je nesmysl. Kdo by chtěl bydlet třeba v poušti, nebo na horských hřebenech, kde se dá přežít jen s obtížemi. Počet obyvatel by i tak zůstal stejný, takže i naše planeta by stále zůstávala přemnožená.

autacek

Zásadní problém je, že jsou oblasti kde se mají lidé líp, především proto, že se bezhlavě nemnoží a pak oblasti kde se mají lidi hůř a …