dust8

Pokud by se člověk díval před zrcadlem lupou na zkažený zub, tak by jej viděl v zrcadle dle zvětšení od lupy?

Nejlepší odpověď
cochee

Postav se před špígl s lupou a koukni se na svůj zdravý zub. Co vidíš?
A tak tímtéž způsobem bys to viděl, kdybys měl ten zub zkažený.

Další odpovědi
Drap

Někdy ano, někdy ne.

aliendrone

cochee>>> A co když po něm chceš NEMOŽNÉ? Uvážils, že NEMUSÍ mít zdravý žádný zub? ;) :D :D

cochee

Tak předpokládal jsem, že i člověk takovéhoto ražení má obvykleji vyšší počet zdravých zubů, než napadených kazem 🙂 tak či tak, stejný úkon půjde i se zubem zkaženým, není-liž pravda? Výdup by byl, kdyby neměl ani jeden svůj zub, to by má odpověď opravdu nebyla relevantní 🙂

aliendrone

No ale to by prozměnu zase ŠLO, uvaž – viděls někdy zkaženou „klapačku“ zubním kazem? To snad ani technicky nejde, ne? Jistě – můžeš namítnout, že to by pak nešlo o JEHO zuby, nicméně z právního hlediska [vlastnictví] ANO (pokud by je tedy třeba nenašel v hospodě pod stolem apod.)! ;) :D :D