zjentek

Pokud by roku 2016 při volbách v USA porazila Hillary Donalda, došlo by z její strany ke společné schůzce s Čong-unem?

Co myslíte? Je tento „milník v dějinách“ (sblížení SK a USA) zásluhou Donalda a jde o akt, za který by měl být v „historii budoucnosti“ oslavován Donald coby prezident USA?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdyby, chyby. Lze těžko předpovídat. Osobně si myslím, že v takovém případě by ke schůzce nedošlo, spíše se domnívám, že by situace byla blíž ke katastrofě.

Další odpovědi
Edison

Kdyby byly onde ryby, nemusely by být rybníky.

Kelt

No já nevím, zda je prezident USA loutkář nebo loutka v něčích rukách. A nezáleží na tom, kdo to je. Možná, že by ke schůzce došlo, ale třeba jindy.

dubraro

IMHO by tam Hillary spíš poslala nějakou bombu a nastartovala další pěknou válku bez konce.

zjentek

Edisyn, jak kdyby… Pokud by!