Koncentrak12

Pokud by nějaký stát porušoval právo OSN, co by se s ním stalo?

Je to něco jako světová neúplná vláda? Ale pokud by 80% států rozhodlo o změnach že by se z toho světová vlada stala tak by ostatní státy které s tím nesouhlasi napřiklad čína, usa nebo i ostatní malé státy ztratily svoji suverenitu a byly by bezmocné a podřizene osn?

Nejlepší odpověď
Drap

OSN neni žádná světová vláda a ani nikdy nebude. Vše je založeno pouze na vzájemných dohodách. Pokud někdo porušuje práva OSN, mohou se na takový stát teoreticky uvalit nějaké sankce, on však také může z OSN vystoupit.

Další odpovědi
Gonfaloniér

Záhada „smyslu“ tazatelových otázek vyřešena… :DD
Tvl, už tak stý účet, ne? To si žádá i tak sto emailových adres.

mosoj

USA je porušují stále.