Avatar uživatele
zjentek

Pokud by nějaká dáma byla ochotna zaplatit za mé panictví, jak bych jí ho proboha prokazoval?

Vycházím z modelu, že by své těžce nabyté peníze po samotném aktu nebyla ochotna vynaložit jen tak, na postavené verbální důvěře.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kazatel, da ny, Filip84 před 666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kazatel

Věř tomu, že takový kopyto by poznala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Vzhledem k tomu, že dnes existují aplikace a formuláře, které se překládají před každým pohlavním stykem, již to nebude problém. Vy jste žil ale ještě ve „středověku“, kdy jaksi sexuální kontakt vyšel z přirozenosti a intuice. Sakra, kde se jen udělala chyba?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Čestné prohlášení s notářsky ověřeným podpisem to spraví. Musíme nakrmit byrokratickou­ hydru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ty si nepamatuješ, jaké jsi byl, tehdy, v posteli mehlo, Lofas? Je fakt, že kdyby jí bylo taky -náct, tak pozná leda tak prd, ale jinak…? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ametystík, to bys PO MNĚ chtěla? (; D; D;

Avatar uživatele
Filip84

Ametyst: soudním notariusem, či úředně, ověřený podpis je to samé, akorát notář si za to účtuje Kč 70.00, namísto Kč 30.00 na úřadě. Leda by to místopřísežné prohlášení muselo být formou zápisu u soudního notariuse, pak ano, pak to dává sensus! 🙂

Avatar uživatele
Ametyst

Filip84: ještě si to promyslím.:-)

Avatar uživatele
zjentek

Filip, ale být nemehlo mehlo se vyplatí i dnes, přesněji napříč věkem. Holky (taky napříč věkem) to mají rády, rády to kočírují, wow, však víš… D; D; D;

Avatar uživatele
Filip84

Některé jo, no, rudimentární mateřské pudy, no … 🙂

Avatar uživatele
zjentek

Lofas, nemám už boda, však víš 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Filip84

Dvorní šašek: počkej, tohle vím, že mají na Íslandu, od vlády, protože je tam skoro každý s každým příbuzný, a protože tam téměř každý dupe s každým, jak králíci (je jich málo), a protože mají, poněkud „svérázný“, namlouvací rituál: oba da se ožerou, a pak na to skočí. A když si něco pamatují, a když ta vzpomínka není vyloženě špatná, tak z toho je i něco víc.

To už funguje, něco takového, i jinde?

Avatar uživatele
zjentek

No jasně, to je už i v ČRdeli, kterej seš ročník?

Avatar uživatele
Dvorní šašek

To jsem nevěděl třeba :D Jojo, ve Španělsku už musíš mít písemný souhlas. A do ČR dorazila i aplikace – https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/cla­nek/aplikace-k-souhlasu-se-sexem-ma-podle-odborniku-nedostatky-40401319

Čili, lidský kontakt se čím dál více digitalizuje. :)) Což je na úkor přirozenosti.

Avatar uživatele
zjentek

No, tak skončíme jako v Indii. tam se miminko také plánuje. Nebude to sice podle postavení hvězd a rozpoložení Božstev, ale půjde to podle appky, no.

Avatar uživatele
zjentek

a te´d vážně- „lidský kontakt se čím dál více digitalizuje. Nna úkor přirozenosti.“ To je HRŮZA 🤢

Avatar uživatele
Filip84

Digitalisuje i nedigitalisuje: na mne do, kdysi, zkoušela jedna holka, že mám jako mít nějakou aplikaci. Jenže, na terminálu Zebra MC45 ta aplikace nešla naistalovat (protože Windows Embedded Handheld 6.5). Tak mně furt vypisovala SMSy. Já jsem pak ve tři hodiny vzal terminál, zavolal ji, odpověděl – během cca 30s – stručně – na to, co vypisovala, a řekl jí, že jestli chce se mnou něco probrat, ať zavolá, jinak že to probereme, až budeme osobně. Digitální „problém“ vyřešen. 🙂

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Hrůza to je, ale pokrok nezastavíš, říká se…

Avatar uživatele
Filip84

A stačí, jo, že vezmu papír, inkoust, násadku, pero, naškrábu to na tři strany, a pak mohu na ní vykonat skutek?

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ano, pokud vám u toho bude stínit notář, pak je to perfektní.

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Svítit 🙂

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání