Michal Kole

Pokud by jste šli na rande s holkou do bazénu, kolik by jste po holce požadovali 50m bazénů nad vodou i pod vodou ?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě bych nešel na rande do bazénu. To znám celou řadu míst, podstatně vhodnějších pro dannou příležitost. A pokud bych vůbec něco požadoval, tak by to určitě nebylo 50 bazénu, dokonce ani jeden bazén, ale uplně jiné věci

Další odpovědi
hanulka11

Já myslím, že pokud se oba milují- měly by každý dát těch bazénů aspoň 100.

www

Na rande jsem nikdy nepotřeboval vodníka, ani nic jemu podobného.
Naopak, pokud jsem ji plavat teprve učil, bylo to velmi příjemné! 😁
P.S: já sám jsem dělal 50m pod vodou bez problémů, ale ten výcvik plavání..;-)

honza19hk

pokud ovšem umí plavat.

Amie

Myslím že v bazénu budete dělat mnohem zábavnější věci než je počítat druhému bazény. To by bylo o ničem a taky pěkná nuda.

kablik

kole, ty seš ale Vůl…