antík

Pokud by jste byli v nebi a mohli si vybrat co být, kde žít, co by jste si vybrali?

Nejlepší odpověď
Terryle

pilotkou letadla, která by nikdy nemusela nic počítat a nikdy by nehavarovala a neměla z toho strach, jen se věčně koukala do nádherný oblohy a užívala si rychlost a pohyb a volnost…

A kdyby zvíře, tak buď nějakej pták, nebo kočka. Divoká, hrdá, paličatá, co chodí, kam chce, občas se s někým spřátelí a dovolí mu se přiblížit, a pak zase odejde a neví, kdy se vrátí.

Další odpovědi
jahudka_vlm

tučňákem:-)

venkovan

Když budu v nebi, tak už si nebudu moci vybírat. jedině kdybych tam byl coby pilot či cestující a přemýšlel jak změnit současný život.
Popravdě, každá lidská činnost má své přednosti a negativa. Takže je jedno čím, pokud to čím jsem přijmu, budu v tom hledat to hezké, to nepříjemné vezmu jako součást toho příjemného a hlavně mít okolo sebe pár lidí se kterými je příjemně.
To samé platí i pro zvířata – živočichy. I ve stádě mohu být individualista, i jako jedinec mohu být součástí nějaké větší skupiny která se nevzájem toleruje a podporuje. Třeba i takový brouk „hovnivál“ je významný – pomáhá zlepšovat kvalitu půdy a tím vytvářet podmínky pro růst bohatších rostlin – následně úživnost lokality, tím větší pestrosti dalších živočichů, tím zas přeměnu bylinných porostů v humus.