Rokio

Pokud by byli puštěni všichni hříšníci ze všech generací z pekla na zem, stalo by se pak ze země peklo?

V případě, že by lidé z každé generace, kteří za svého života hřešili a nežili řádně, dostali svobodu, mohli peklo opustit a vrátit se na zem, vzniklo by pak peklo na zemi?

Nejlepší odpověď
Kelt

Podle toho, co je dneska na zemi, by ti lidé, kteří přišli s pekla, se tak chtěli okamžitě vrátit a říkali by, Zlaté peklo, Božské peklo

Další odpovědi
Edison

Je fuk, odkud by přišli. Jde o to, kolik lidí by na Zemi vůbec bylo. To by teprv fak bylo peklo.

Ametyst

Těžko říct: záleží na tom, jestli se ti lidé z pekla poučili nebo ne. Jestli jako u propustenych věznů buď na svobodě sekaji dobrotu nebo recidivuji znovu pro kriminál.

Drap

Ne, určitě ne. Podle mne by se nestalo vůbec nic. Doposud mně nikdo nedokázal ani přesvědčit, že vůbec nějaké peklo je.

Kepler

Já myslím, že se to už děje. Kapacita pekla je naplněna.

anonym

Asi by byli pěkně naštvaní, že místo v pekle musí trávit čas zase na povrchu a bojovat o holé přežití se sobě podobnými charaktery. V pekle už si určitě zvykli na věčnou pohodičku bez práce, bez nemocí, bez honby za mocí (ostatně proč by taky v pekle usilovali o moc či peníze, že, co tam taky s tím).