Avatar uživatele
Rokio

Pokud by byli puštěni všichni hříšníci ze všech generací z pekla na zem, stalo by se pak ze země peklo?

V případě, že by lidé z každé generace, kteří za svého života hřešili a nežili řádně, dostali svobodu, mohli peklo opustit a vrátit se na zem, vzniklo by pak peklo na zemi?

Zajímavá 0 před 1641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Podle toho, co je dneska na zemi, by ti lidé, kteří přišli s pekla, se tak chtěli okamžitě vrátit a říkali by, Zlaté peklo, Božské peklo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Je fuk, odkud by přišli. Jde o to, kolik lidí by na Zemi vůbec bylo. To by teprv fak bylo peklo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Těžko říct: záleží na tom, jestli se ti lidé z pekla poučili nebo ne. Jestli jako u propustenych věznů buď na svobodě sekaji dobrotu nebo recidivuji znovu pro kriminál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, určitě ne. Podle mne by se nestalo vůbec nic. Doposud mně nikdo nedokázal ani přesvědčit, že vůbec nějaké peklo je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já myslím, že se to už děje. Kapacita pekla je naplněna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi by byli pěkně naštvaní, že místo v pekle musí trávit čas zase na povrchu a bojovat o holé přežití se sobě podobnými charaktery. V pekle už si určitě zvykli na věčnou pohodičku bez práce, bez nemocí, bez honby za mocí (ostatně proč by taky v pekle usilovali o moc či peníze, že, co tam taky s tím).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek