autacek

Pokud budu chudý a kolem kriminalita, znamená to, že můžu jít do jakékoli země si zamanu?

https://video­.aktualne.cz/ze-sveta/karavany-migrantu-miri-z-jizni-ameriky-k-hranicim-usa-trump/r~a5efa3e6ddb311e­8953d0cc47ab5f122/

Odpovědi
ivzez

Samozřejmě, že ne.

To je minimálně druhý případ, kdy jste
z textu vyčetl něco, co v něm není…

aliendrone

NE! Na to nemáš správně multikulturní odstín pokožky! ;) :D :D

dr.luha

Žiješ v EU, kde je podle OSN blahobyt, proto budeš povinen poskytnou ho i migrantům z Afriky a blízkého východu. Ekonomická migrace v rámci EU se zamítá podle výše uvedeného důvodu. |:-)

Kryšpín

Máte počítač, neb podobnou technologii, nemůžete být chudý a jsme a budem jedna z nejbezpečnějších zemí na světě, tak žádné obavy