zjentek

Pokud budou všechny národní, etnické, náboženské a rasové skupiny vzájemně vraždit a vyhlazovat, půjde stále o genocidu?

Nejlepší odpověď
Kelt

Není důležité, jak to pojmenujeme, ale že se s tímto jevem setkáváme už tisíce let. Lidé se vraždí z nejrůznějších důvodů, stačí mít jiný jazyk, barvu kůže, náboženství, nebo jsou z jiného města, třeba při fotbale. To poslední není tak extrémní.

Další odpovědi
aliendrone

To máš stejné jako u bombardování, může být jak „teroristické“, tak i „humanitární“. Záleží na které straně bariklády stojíš. ;) :D :D

zjentek

jÁ SI MYSLÍM, ŽE PŮJDE O VÁLKU, NIKOLI GENOCIDU. bUDE TO PROSTĚ BOJ. Ne?