ReHu

Pokud bílá čokoláda není vlastně čokoláda, škodí také psům? Která složka konkrétně?

Zbyla mi z polevy, tak váhám, jestli můžu nechat hrnek vylízat nebo ne.
Dík.

Nejlepší odpověď
gecco

Skodlivý pro psy je theobromin, který v bílé čokoládě takřka není…
Ale kdoví, co je tam ještě – a cukr psům taky zrovna nepropívá…
Na druhou stranu – kolik toho v hrnku zbylo – na toho „drobečka“?
😉

Další odpovědi
Šidlo

kakaové maslo, ktoré by tam malo byť môže obsahovať všeličo…možno aj zbytky teobromínu

navyše, cukor fakt nie je pre psíka dobrý

JájsemRaibek

Ježkovi voči, už se tak neptej. Víš co mě napadlo? To jsem celej já.
Ale abych odpověděl. Jak píše gecco, je to ona látka, která škodí, takže mu to nedávej a nech si vylízat místo hrnku… no raději psát nebudu :D