Avatar uživatele
EKSOT123

Pokrok. Jaké výhody mají plastové čepičky na ventilky?

Opět mě kvůli tomu po kratší přestávce jímal fantas. Potřebujete vytočit ventilek a všechny čepičky plastové.
Proč to kdo vůbec vymyslel, když už dávno byly vymyšleny kovové? Prostou úvahou se ale musí dojít k závěru, že plastové musí být lepší, mnohem lepší! Jejich výhody musí být tak obrovské, že převáží všechny jejich nevýhody. Důkazem je to, že po dlouhá desetiletí mají rostoucí rozšíření a ty kovové lze dnes koupit už jen extra. Bohužel jsem ale zatím na žádnou výhodu nepřišel, pomůžete mi?
Podobné to je třeba se starými versus novějšími mlýnky na mák a jistě by se toho našlo hodně. I v kategoriích automobilů atd. Lepší přece musí vytlačit to horší, nebo jak?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, dust8 před 1767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ještě jsi asi nepochopil princip tržního mechanismu. Bude hůř!!
Na výměnu vnitřku ventilku budeš jezdit do pneuservisu!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem ještě nezaznamenal žádný účel a důvod existence čepiček. Nadbytečná záležitost. Dovnitř do ventilku se bordel tak jako tak moc nedostane a když ventilek povolím, tak ten bordel stejně vyfuní ven. 50 let zkušeností, nikdy jsem čepičky neaplikoval a žádné problémy.. To dřív dosloužila duše. Čepičky jsem nepoužíval ani v promiskuitním se­xu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Jednu výhodu. Jsou levnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No tak ty mosazné s „vykrucovákem“ i mně přišly LEPŠÍ, než plastové bez něj, ale i ty jsou lepší, než např. ozdobné hliníkové! Když je chceš povolit, urveš celý ventilek – to je TEPRVE NĚCO!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

kapitán>>> Nechápu jak ti mohly staré mosazky zarůst, to nekontroluješ tlak v pneu? Jo hliník, to je jiná, ten to zmákne i za měsíc. :(

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek