Bronzový

Pokrok. Jaké výhody mají plastové čepičky na ventilky?

Opět mě kvůli tomu po kratší přestávce jímal fantas. Potřebujete vytočit ventilek a všechny čepičky plastové.
Proč to kdo vůbec vymyslel, když už dávno byly vymyšleny kovové? Prostou úvahou se ale musí dojít k závěru, že plastové musí být lepší, mnohem lepší! Jejich výhody musí být tak obrovské, že převáží všechny jejich nevýhody. Důkazem je to, že po dlouhá desetiletí mají rostoucí rozšíření a ty kovové lze dnes koupit už jen extra. Bohužel jsem ale zatím na žádnou výhodu nepřišel, pomůžete mi?
Podobné to je třeba se starými versus novějšími mlýnky na mák a jistě by se toho našlo hodně. I v kategoriích automobilů atd. Lepší přece musí vytlačit to horší, nebo jak?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ještě jsi asi nepochopil princip tržního mechanismu. Bude hůř!!
Na výměnu vnitřku ventilku budeš jezdit do pneuservisu!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem ještě nezaznamenal žádný účel a důvod existence čepiček. Nadbytečná záležitost. Dovnitř do ventilku se bordel tak jako tak moc nedostane a když ventilek povolím, tak ten bordel stejně vyfuní ven. 50 let zkušeností, nikdy jsem čepičky neaplikoval a žádné problémy.. To dřív dosloužila duše. Čepičky jsem nepoužíval ani v promiskuitním sexu.

Stříbrný

Jednu výhodu. Jsou levnější.

Stříbrný

No tak ty mosazné s "vykrucovákem" i mně přišly LEPŠÍ, než plastové bez něj, ale i ty jsou lepší, než např. ozdobné hliníkové! Když je chceš povolit, urveš celý ventilek - to je TEPRVE NĚCO!

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

kapitán>>> Nechápu jak ti mohly staré mosazky zarůst, to nekontroluješ tlak v pneu? Jo hliník, to je jiná, ten to zmákne i za měsíc. :(

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4987
Zlatý Drap 3112
Zlatý led 2195
Zlatý Kepler 1957
Zlatý marci1 1707
Zlatý ivzez 1396
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1257
Zlatý mosoj 969
Zlatý zjentek 835

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.