osamělývlk

Pokolikáté jste udělali zkoušku v autoškole?

A pokud jste ji napřed neudělali, na čem jste pohořeli? Na teorii, jízdách…? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
brillant

Napoprvé

Další odpovědi
hanulka11

Napoprvé

Doplňuji:
Ani by mne nenapadlo, že bych to neudělala.

Drap

Napoprvé

Dělal jsem autoškolu 3× a vždy na poprve.

anonym

Napoprvé

Doplňuji:
ale z techniky mi řekl policajt, na silnici vás to naučí, měl pravdu.

vlk samotař

Napoprvé

cukrar

Napoprvé

Již jsem dělal 4× autoškolu a vždy napoprvé.
„M“, „A“ „C“,„E“,

tomborova

Napoprvé

Kamionak09

Napoprvé

Doplňuji:
AM napodruhe,B napodruhe,C napoprve,C+E napoprve,profesak napoprve

pusinka50

Napoprvé

Ani jsem nepřemýšlela o to, že to neudělám, soustředila jsem se na kladný výsledek

lukas.zmizik

Napoprvé

Doplňuji:
ABCT napoprvé, CE taky, D,DE taky a učitelské zkoušky též…asi haluz, to poslední natěsno

honza19hk

Napoprvé

Doplňuji:
mám skupiny A,B,C+E,T + zkoušky pro řidiče nadměrných nákladů a vždy jsem je udělal na poprvé. Zas takovej blb nejsem abych neudělal autoškolu.