aďa66

Pokojíček. Čím ho vylepšit ?

Ahoj chtěla bych si přeměnit pokojíček, můžete mi poradit ?? např. malby na stěny , obrazy,fotky… stěny mám 2 žluté a 2 růžové.

Nejlepší odpověď
hanulka11

někdy stačí změnit barvu přehozu nebo polštářků , závěsů na oknech , nějakou pěknou květinu do pokoje a nebude to stát ani tolik peněz …fotky a obrazy to jistě sama vymyslíš …co máš ráda

Další odpovědi
Drap

Pozvat odborníka a ten ti doporučí jak popřípadě přestavět, jaký nový nábytek pořídit, jaké doplňky, jak vymalovat. Pokud chceš malou úpravu bez velkých nákladů, řiď se svým vkusem.

Questman

Záleží na tvém vkusu. Zkusil bych třeba mandaly, nebo obraz pobřeží, nebo třeba dát na stěnu rybářskou síť.
Sama víš, co se ti líbí a je hloupost chtít radu od lidí na internetu co tě neznají.