LucinkaLLL

Pokladní kniha v počítači

Máte nějakou osvědčenou pokladní knihu staženou zdarma z internetu? Potřebuju vidět, kolik to zboží stálo pro mě, za kolik ho prodávám já a kolik na něm mám. A možná, aby se to pod sebe sčítalo. Něco podobného jako by se to dělalo v excelu, ale v tom mi to prostě nejde.
Doplňuji:
A v openoffice v sešitu, jak to udělám? Potřebuji tam mít napsaný datum, výdej, příjem (možná ještě něco, ale nevím co). A potřebuji, aby se mi to sčítalo do řádku, NE pod sebe.

Nejlepší odpověď
ivzez

Proč Vám to nejde v Excelu
(tam to jít musí)?
Doplňuji:
Doplníte-li informace, třeba se nám to podaří rozběhat v Excelu i u Vás.

Další odpovědi
Mapel

Je to opravdu jednoduchá tabulka v excelu. Pokladní kniha pracuje trochu jináč.
Doplňuji:
Opravdu si nejdříve ujasni jak má tabulka vypadat. Pokud nevíš co tam má být, tak je veškerá snaha zbytečná. Jde to jak v excelu, tak v OpenOffice.

anonym

Jako účetní se čtyřicetiletou praxí ti doporučuji excelovskou tabulku. Vezmi si obyčejný papír, nachystej si, co v té tabulce potřebuješ mít, kde to potřebuješ mít, vlož si tam výpočetní funkce a hlavně nešil, že něco takového nemůžeš stáhnout z internetu.
To přece pro mladou slečnu nemůže být tak velký problém.