bluehorse

Pokládáte otázky nebo na ně raději odpovídáte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Odpovědi

Raději odpovídám, protože než položím otázku, tak si nejdříve projedu internet, jestli není někde odpověď na moji otázku, abych tady zbytečně nepsal.
Víš, na 99 % otázek nejdeš odpověď na netu, jen chtít hledat.

Další odpovědi
Nykki

Odpovědi

quentos

Odpovědi

stejně jako lahny, nejdřív si to zkusím vygooglit. Otázku většinou dávám, jenom když potřebuju praktickou radu, osobní zkušenost apod. …

Crazylukas55

Odpovědi

anonym

chybí mi jiná odpověď