BrygidyK

Pokládáme plovoucí podlahu, na hobře, na to pokládáme mirelon (3mm) a na to krytinu. Stačí ten mirelon?

Odpovědi
zzzzz

Já měla pod plovoučkou mirelon 5mm a po dvou letech byl jak papír. Brácha položil plovoučku přímo na hobru a má to OK.

Hlavně nepoužívat ty kostky z mirelonu, lepší jsou pásy.

anonym

Informace je nedostatečná – co je pod hobrou, o jakou jde plovoučku…
😉
Ale obecně úplně stačí hobra – mirelon bych pokládal za nadbytečný.

HannaBannana

Udělali jsme to úplně stejně a stačilo to. Brali jsme mirelon 3mm odtud: https://www.obalove-materialy.cz/mi­relon-sire-150-cm-navin-175-m-tl-3-mm-penovy-polyetylen V jedné místnosti jsme ho nepokládali a hlučnost, nebo jak já říkám dupavost je tam vyšší, nemyslím si, že by se ztenčil jako papír, asi záleží na typu podlahy a zatížení.