Pokládám otázku,která tu ještě nebyla!!!

Jaký průtok vody bude mít řeka Mekong na středním toku v noci z 18 na 19 prosinec 2029 ?!

Nejlepší odpověď
www

Tak to vím naprosto přesněji než ostatní.
Žádný, protože v prosinci tohoto roku je plánován konec světa 😁

Zdroj: Wiki ap.

Další odpovědi
hawranek

Přesně 13 987 m3/s, ale pouze mezi 23:30 a 00:30.

jmhad

4535 kubíků za vteřinu,přesně

Hykam

Průměrný roční průtok vody na středním toku u Vientiane činí přibližně 4600 m³/s a maximální přibližně 21 000 m³/s

Takže z toho je jasný, že 11 256 m³/s přesně 🙂

venkovan

Standardní s ohledem na roční období a množství vodních srážek nad středním tokem.

zjentek

Nebude zamrzlá?