Banán94

Pokaždé, kdyz se mi zdá sen, nemůžu dlouho usnout. Neděje se něco s mým tělem? Neblíží se nějaká nemoc?

Po snech se probouzím a pak nemůžu usnout , čím to je ?

Nejlepší odpověď
kapka

Sny se zdají pouze při lehkem spánku, když už je člověk vlastně odpocaty po hlubokém spánku. Řekla bych, ze je normální, když se odpocatemu člověku už dal nechce spát. :)

Další odpovědi
pucipuci

Chce to víc informací, jestli jsou ty sny moc emotivní, tak se vlastně probereš, srdce se zorbuší, zvýší se nutnost přísunu kyslíku a ty se pak cítíš probraný jako po kávě nebo sprintu.

gagaga

jj, myslim, ze se blizi..mozna tu uz dokonce je
nemoci se rika hypochondrie :p

  • iv-