SimcaKupkova

Pokapala jsem si džíny savem na plísně

Ahoj pokopala jsem si džíny savem půjde to ještě nějak dolů? Já jsem přemýšlela jestli by nepomohlo položit ty kalhoty do sava celé ale to je asi hloupost že?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak těch skvrn se nezbavíš – vyžralo to barvu…
Doplňuji:
nebo si nakapej savo na kartáček na ruce a pěkně stehna ze předu i ze zadu vykartáčuj a budeš mít model jako z obchodu
myslím, že dnes nějakou kapku nidko neřeší, je to jakoby schválně .....

Další odpovědi
iceT

Pokapej kalhoty rovnoměrně a budeš mít jedinečný originál.Pokud je namočíš celé,tak hodně vyblednou,ale je to skoda a bude to nerovnoměrně.

Damiana

Hoď tam džíny celé, to je jediná možnost. Dříve se takhle dělaly „plísňáče“. 🙂
Doplňuji:
Ano, IceT má pravdu, radši pocákat – jestli chceš skvrny viditelnější nebo udělat slabší roztok a vymáchat v něm, pak budou mramorovanější.

karolka<3

Jak radí, udělej si z toho nějaký model, potříkej to nebo někde udělej větší, menší skvrnu a uvidíš :) Já sama jsem měla stejný problém, ale s tričkem. Tak jsem vzala to savo, sem tam jsem stříkla a mám teď originál, který mi všichni chválí ;)