Avatar uživatele
afro.minerva

Pokakaná plínka

Můj manžel má neuvěřitelnou hrůzu z pokakané plínky. Říká mi, že jsem žena zlá, když chci aby malou přebalil. Co jsem si všimla, tak většina mužů má takové trauma. Čím to asi je? Ženským to většinou nevadí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5174 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Naše mužské protějšky si obecně neví moc rady, když přijdou do styku s něčím podobným, jako je lidský exkrement. Jednak jsou citlivější na pachy, ne že by je cítili jinak, ale hůže snaší nepříjemný zápach i konzistenci toho, co v pleně je.Nedokáží oddělit od sebe zápach se špínou a nutnost přebalit tak snadno jako my, pro ně je to jedna věc. A navíc jejich motorika není prostě přizpůsobená takovým aktivitám jako je přebalování.
Kdyby nebylo zbytí, drtivá většina jich by to zvládla, dokonce možná velice dobře, ale dokud mají nás, nehrnou se do toho.
Ze stejného důvodu je ostatně více zdravotních sester než „bratrů“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

jak vidím tak nejsem sama .můj manžel malého přebalí ale jen když je počuraný jak je pokakaný musím nastoupit já.když jsem se ho zeptala proč ho nepřebalí řekl mi že mu to vadí prý by se u toho přebalení od toho pokadění skotil na zem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

U nás to bylo podobný 😁 Já jsem se ho jednou zeptala, co by dělal, kdybych tady nebyla. Prý, že to by musel, teď nemusí, když jsem u toho já. Ale abych pravdu řekla,tak cizí mimčo bych taky nechtěla přebalovat. Děsně se mi zvedá kýbl z cizího pokaděnýho mimina. Možná u chlapů je to taky tak, ikdyž je to vlastní…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek