alpik

Je někde na území ČR pojízdný Zil 135 nebo podobná „obluda“?

Odpovědi
nosahosa

http://auto.id­nes.cz/prazsky-sberatel-ma-auto-s-nejvetsi-spotrebou-fqk-/automoto.aspx?c=1999M26­2Y02A

honza19hk

U mě na zahradě, ale je to ZIL 131, pak tam mám ještě Kraze 255B a Urala.
Zil i Kraz je dokonce po generálce.

Copak chceš si takový auto koupit?

Pak tam mám ještě MAZ 537, to je zilu 135 hodně podobný, je to tahač návěsů 8×8

Jacarutu

@ honza19hk: Máš Maz 537 na prodej? Jak je to vlastně s šířkou a možností jízdy na silnici? Nejde o nadměr?