pojízdná brána

Mohl by mě někdo popsat jak funguje pojízdná brána?MYSLÍM,ALE BEZ MOTORKU.a Jak ji vyrobit.Třeba má někdo nákres.Díky Majka

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pojízdná brána bez motorku prostě nefunguje.

http://www.eri­danus.cz/Zeme%28 2/mapa/Evropa/Vy%281chod­ni%281 _Evropa/C%282es­ka%281_republik a/Kultura/Lite­ratura/Erben_Kar el_Jaromi%281r/Po­ha%281dky/Zla tovlaska/1_m.jpg

Další odpovědi
honza19hk

uplně normálně ji vyrobíš
je stejná jako ta s elektrickým pohonem ale budeš ji zavírat ručně. Schválně se podívej u vás v okolí ji uřčitě někdo bude mít u baráku ale nejspíš ji bude mít na elektriku no a ty ji buděš muset ovládat ručně(konstrukce je stejná)
ale pozor brána s el. pohobńem nemusí mít zámek ovšem když tam nebudeš mít ten motor tak musíš tu bránu zamykat (např na řetěz)
Protože ten motorek ji brání v odsunutí tzn. bránu s lelektrickým posunem ručně neotevřeš bez poškození

mám plánek ale neotevřeš ho pokud nemáš v kompu program AutoCad Invertor 2009

ale jak říkám konstrukce je stejná jaku u té elektrické.Záleží taky na tom jak má vzhledově vypadat !! pozor!! 4im těžší ta brána bude tím víc se nadřeš

Michálek1245

Osobně si myslím, že křídlová brána bez pojezdu se vám nevyplatí a dříve nebo později z toho budete nešťastní. Ale jinak teda samozřejmě záleží na tom, jak to máte mít velké a tak dále. Každopádně bych šel asi tím směrem, že bych si nechal udělat projekt od nějakých dvou nebo třech firem a pak se sám rozhodnete.

elektrikář

Každá firma která brany vyrábí vám většinou vypracuje zdarma návrh podle vašich dispozic i cenovou kalkulaci. Případně dodají návrh na
na elektrickou instalaci.Pak se můžete rozhodnout co se pro vaše podmínky nejlépe hodí.Ruční pohon bych moc neřešil záleží jak je brána velká kolik váží a jak má vyřešené pojezdy a počítejte také z počasím v zimně.Maziva v pojezdech ztuhnou.